GLOBAL BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Hızla gelişen teknoloji karşısında sürekli yeni yatırım ve projelerle kendisini yenileyen elektronik güvenlik sistemleri, günümüzde kullanıcıların güvenliklerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. 

Hiç şüphesiz, küçümsenmeyecek harcamalar ve yatırımların sonucunda sahip olduğunuz güvenlik sisteminin size sorunsuz hizmet etmesi en büyük beklentidir. Peki bu konuda araştırma yaparken ne derece bilgi sahibi oluyoruz ve ne kadar gerçekçi bilgilere ulaşabiliyoruz.

Bir güvenlik sistemi satın alınma aşamasındayken titizlikle davranılmalı ve amacına uygun, kullanılacağı ortama göre ürünler belirlenmelidir. Bir elektronik güvenlik sisteminin (hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, cctv kapalı devre kamera sistemleri.. vb.) kalitesini belirleyen unsurların başında kullanılan elektronik ekipmanlar gelmekle beraber bunun yanında kablo, trafo ve aküler gibi yardımcı malzemeler de önemsiz gibi görünmesine rağmen sistemin sağlıklı ve uzun yıllar sorunsuz hizmet edebilmesi için vazgeçilmez parçalardır. Unutulmamalıdır ki yanlış bir kablo seçiminin bile doğuracağı sonuçlar çok üzücü ve mağdur edici olabilmektedir. 

Elektronik güvenlik sistemlerinin satın alınma aşamasında alınan hizmetten çok, satın alındıktan sonrada ihtiyaç duyulan anlarda sizlere sunulacak servis ve destek kalitesini araştırınız. Bugün piyasadan ucuza temin edilmiş, bilinçsiz ve eğitimsiz kişilerce kurulmuş bir sistemin asli görevi olan güvenliğinizi sağlamayı yerine getiremeyip telafisi mümkün olmayan sonuçlara neden olabileceği gibi, yersiz arıza ve sorunlar çıkartarak hayatınızı çekilmez bir duruma getirebileceği de hesaba katılmalıdır. İlk başlarda ucuz ve ekonomik gibi görünen bir sistemin aslında size çok pahalıya mal olacağını unutmayın.

Son günlerde artan güvenlik sistemi ihtiyacınızı gelin birlikte karşılayalım. Bizlerden alışveriş yapmasanız bile, bizi arayarak fikir sahibi olabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz, bizi aramaktan çekinmeyin. Unutmayın ki biz ve müşterilerimiz büyük bir aileyi oluşturuyoruz. 

Sektörler

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

 • Sosyal güvenlik müşavirlerinin faaliyetleri
 • Başka yerde sınıflandırılmamış diğer mesleki, bilimsel ve teknik faaliyetler (çevre danışmanlığı, güvenlik danışmanlığı, matematikçiler, istatistikçiler, agronomlar vb. tarafından verilen danışmanlık hizmetleri, patent aracılığı vb.)
 • Özel güvenlik faaliyetleri (şirketlerce zırhlı araç sağlama, para, vb. değerli şeylerin toplanması ve dağıtımı, koruma ve devriye, araç park kontrol, koruma köpeği eğitimi, parmak izi tespiti vb. dahil, kamu güvenliği hariç)
 • Tesis bünyesindeki kombine destek hizmetleri (işletme veya tesis bünyesinde temizlik, bakım, çöplerin bertarafı, koruma ve güvenlik, posta dağıtımı, çamaşırhane, resepsiyon vb. yardımcı hizmet ve görevlerin birden fazlasının sağlanması)
 • Kamu düzeni ve güvenliği ile ilgili faaliyetler (polis hizmetleri, sahil güvenlik vb.)
 • Zorunlu sosyal güvenlik faaliyetleri

KÜLTÜR VE SPOR

 • Eskort ve refakat hizmetleri (güvenlik hizmetleri hariç)

İÇ GİYİM VE AKSESUARLARI

 • Endüstriyel iş giysisi (iş önlükleri, iş elbiseleri, iş tulumları, vb.) imalatı (dikişsiz plastik olanlar ile ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri hariç)

TEKNİK HIRDAVAT

 • Dedektör imalatı (yeraltı kaynakları, maden, mayın, güvenlik kontrol, radyasyon vb. dedektörleri)
 • Ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri ve başlıkları ile diğer güvenlik ürünlerinin imalatı (solunum ekipmanları ve gaz maskeleri hariç)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

 • Elektrikli sinyalizasyon, güvenlik veya trafik kontrol ekipmanlarının imalatı (demir yolları, kara yolları, iç su yolları, taşıt park alanları, limanlar ve hava meydanları için) (trafik ışıkları ve sinyal donanımları dahil)

TELEKOMÜNİKASYON

 • Güvenlik sistemleri hizmet faaliyetleri (hırsız ve yangın alarmı, elektronik kasa gibi güvenlik sistemlerinin kontrolü, kurulumu, bakımı, alınan alarm sinyali ile sistemin doğrulanması ve polis, itfaiye gibi birimlerin harekete geçirilmesi)
GLOBAL BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Telefon 320 78 80
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 4-5-6
Dükkan No : 134
Giriş Yapılan Kat : 5
Adres Kodu 2623032097
E-Posta istanbul@globalguvenlik.com.tr
Web www.globalbilgisayar.com
Mesaj Gönder Kat Planı
2200 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder