YENİDOĞAN CİLT VE KIRTASİYE MALZEMELERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Sektöre 1979 yılında Beşiktaş'ta küçük bir büroda bir fotokopi makinası ile girdik. Zamanla müşteri memnuniyeti ve güveni sayesinde kendimizi geliştirdik.
Beşiktaş ve Perpadaki şubelerimiz olmak üzere üç farklı yerde hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz güçlü teknik kapasite ve bilgiye yatırım yaparak; sağlık, emniyet ve çevre faktörlerinden ödün vermeden müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunan, sektöründe lider firma olduk.
Bugün olduğu gibi gelecekte de, müşterilerimizin beklentilerini, bize olan güven ve destekleri ile aşmak, ve sürekli iyileştirmek amacındayız. Hertürlü kalitesizlik maliyetinin israf olduğu bilincindeyiz.
Dürüstlük, çalışkanlık ve zamana saygı vazgeçilmez ilkelerimizdir. En güncel teknoloji ve hiç değişmeyen kalite anlayışıyla Beşiktaş ve Perpa şubelerimizle hizmetinizdeyiz..

Sektörler

KAĞIT VE KIRTASİYE

  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kırtasiye ürünlerinin perakende ticareti

TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ

  • Fotokopi, doküman hazırlama ve diğer uzmanlaşmış büro destek hizmetleri (doküman hazırlama, daktilo, sekreterya, fotokopi, ozalit çekimi, mektup, çoğaltma vb.) (adres derleme ve postalama hizmetleri dahil, tez yazımı hariç)

BASIM-YAYIN

  • Bys. diğer yayıncılık faaliyetleri (kartpostal, tebrik kartları vb. ile katalog, poster, reklam materyali vb.)
YENİDOĞAN CİLT VE KIRTASİYE MALZEMELERİ  TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 0212 220 50 50
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 7-8-9
Dükkan No : 873
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 1609066459
E-Posta fotokopi@yenidogan.com.tr
Web http://www.yenidogan.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
2375 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder