NADİR ELEKTRİK ELEKT. MÜH. HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Nadir Elektirk olarak; A.G ve O.G. enerji sistemlerinde kullanılan Panoların tasarımı, projelendirilmesi, imalatı, montajı ve kontrolü konusunda, elektrik sektörüne "Tam Hizmet" ve "Tam Destek" verebilmekteyiz. 

Ürün yelpazemizi tüm ihtiyaçlara cevap verabilecek şekilde geniş tutmaktayız. Kısaca, tüm A.G ve O.G. enerji sistemlerinde kullanılan dağıtım, motor kontrol ve kumanda, kompanzasyon, trafo, aydınlatma, şantiye ve sayaç panoları, sıva altı ve sıva üstü panolar ayrıca piyano tipi kumanda masaları ürün yelpazemizi oluşturmaktadır. 

Kendi tasarımımız ve üretimimiz olan bu panolar, kullanılacakları yer, işletme koşulları ve müşterimizin özel istekleri doğrultusunda dahili ve harici tiplerde, koruma sınıflarını IP 65 kadar galvaniz saç ve elektrostatik polyester toz boya kullanarak istenilen ebat ve renk seçenekleri ile müşterilerimizin kullanımına sunabilmekteyiz.

Sektörler

MALİ MÜŞAVİRLİK

  • Muhasebe ve defter tutma faaliyetleri

KÜLTÜR VE SPOR

  • Mesleki birlikler, dernekler ve odaların faaliyetleri (mimar, mühendis, tabip, muhasebeci, yazar vb. dernek ve odaları) (barolar hariç)
NADİR ELEKTRİK ELEKT. MÜH. HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 0212 320 83 63
Blok A
Hat
YEŞİL AVLU
Kat 7-8-9
Dükkan No : 925
Giriş Yapılan Kat : 8
Adres Kodu 2101649479
E-Posta nadir@nadirpano.com
Web http://www.nadirpano.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1773 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder