EPOL İNŞAAT İZOLASYON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

EPOL İNŞAAT İZOLASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılında İstanbulda kurulmuştur. kurulduğu günden bu yana amacı, gelişen yapı tekniklerine uygun, çözüm odaklı ürünlerin doğru uygulanması ve doğru kullanıcı ile buluşmasını sağlamak olmuştur. Bu bağlamda poliüretan esaslı likit su izolasyon sistemlerinin sektörde yaygınlaşmasında etken rol oynamıştır. Hedefi kalite olan firmamız, sektörü ve teknolojiyi yakından takip ederek, sertifika sahibi, dayanıklı, uzun kullanım ömürlü, nitelikliürünleri kullanıcıya ulaştırmak amacı ile 2019 yılında MATRİS markasını yaratarak yapı ve izolasyon pazarındaki etkinliğine satış kanalını da eklemiştir. MATRİS serisi; poliüretan, bitüm poliüretan, polyurea ve bitüm esaslı likit su yaltımı malzeleri, dolgular, masitler, yapıştırıcılar, farklı yüzey tüplerinde ve çeşitli iklim koşullarında uygulma yapma imkanı sağlayan astar grupları ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. EPOL İNŞAAT deneyimli, teknik açıdan uzman kadrosu ile bünyesinde bulundurduğu ürün protföyünü birleştirerek, bu güne kadar alışıla gelmiş tekniklerle sunulan "teorik sistemlerin" dışında ve onların yerini alacak; proje ve nihai kullanıcı gerekliliklerinin yanında göreselliği de göz önünde bulunduran "reel sistemler" üretmeye ve bunun öncüsü olmaya devam edecektir.

Sektörler

RESTORASYON VE İZOLASYON

  • Asfalttan ve benzeri malzemelerden yapılan ürünlerin imalatı (çatı yapımında veya su yalıtımında kullanılan bitüm esaslı keçeler dahil)
  • İnşaat ve yıkım atıklarının, çalı, çırpı, moloz gibi enkazların toplanması ve kaldırılması
  • Su yalıtım işleri (düz çatı ve teraslardaki su yalıtım işleri, inşaat ve diğer yer altı yapıların dış cephesindeki su yalıtım işleri, nem yalıtımı vb.)

İNŞAAT MALZEMELERİ

  • İnşaat malzemesinin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (inşaat demiri ve kerestesi hariç)
  • İnşaatlarda izolasyon amaçlı kullanılan malzemelerin toptan ticareti (rulolar halinde cam yünü, taş yünü, bitüm esaslı malzemeler, vb.)

PLASTİK VE KAUÇUK

  • Birincil formda alkid reçine, polyester reçine, epoksi reçine, poliasetal, polikarbonat ile diğer polieter ve polyester imalatı
EPOL İNŞAAT İZOLASYON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Telefon 2122203765
Blok A
Hat
YEŞİL AVLU
Kat 13
Dükkan No : 2078
Giriş Yapılan Kat : 13
Adres Kodu 2377340282
E-Posta info@epolinsaat.com.tr
Web http://epolinsaat.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
326 ziyaret edildi.
02.04.2021 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder