YONCA AMBALAJ TEMİZLİK

Sektörde uzun yıllarda oluşan tecrübesini müşterilerinin avantajı haline getirmeye çalışan Yonca Ambalaj ve Temizlik Firması; faaliyetlerini sanayi ve ticari olarak organize etmiştir. Sanayi bölümünde,Mirada ve Glora markalı endüstriyel temizlik kağıtları, körüklü kese kağıtları, sargılık amaçlı ambalaj kağıtları ve aluminyum kap kapakları üretmektedir.

Ticari bölümde ise,yurt içinden ve yurt dışından tedarik ettiği 1000 çeşit ürün ile ev dışı tüketim pazarına hizmet vermektedir. 

1. Kalite ilk önceliğimizdir ve hepimizin hakkı ve sorumluluğudur: 

Müşterilerimize yararlı olarak pazar payını ve karlılığı arttırmak için ürünlerimizin kalitesini iyileştirmek temel önceliğimizdir. 

2. Müşteri Odaklılık : 

Müşterilerimizi iş ortağımız olarak kabul ederiz. İç ve dış müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak için çaba sarf ederiz. Müşterilerimizin geri beslemelerini iyileştirme fırsatlarına dönüştürürüz. Müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutarız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını acil taleplerde dahil olmak üzere heran karşılamak için hazırlık yaparız. Müşterilerimizle etkin bir iletişim sistemi kurarız. 

3. Kalitenin sadece kontrol ile sağlanmadığının bilincindeyiz: 

Kalite kontrol edilmez, üretilir felsefesini benimsedik. Kontrolü sadece ürünü izlemek amacıyla kullanırız. 

4. Yaptığımız her işte sürekli iyileşmenin yolunu ararız: 

Faaliyetlerimiz ve sonuçlarını izleyerek yaptığımız işler sürekli geliştirme çabasındayız. Sorunları sahiplenip çözüm üretiriz. Süreçlerde değişkenliği azaltarak ve maliyetleri düşürerek yaptığımız her işte kalitemizi sürekli iyileştirmek ve mükemmellik için uğraş veririz. 

5. Verilere dayalı karar veririz: 

Sürekli iyileşmenin temeli olan verinin tüm ilgili taraflarca yaygın bir şekilde paylaşılması ve kullanılmasını teşvik ve talep ederiz. Süreçleri iyileştirmek için verilere dayalı bilgilerden yola çıkarız. 

6. Yenilenme için yaratıcı fikirleri destekleriz: 

Süreçlerin ve sistemlerin gelişmesi ve geliştirilmesinde bilgi, tecrübe ve yaratıcılığa değer verir, bunları sürekli iyileştirme amacıyla kullanırız. Çalışanlarımızın önerilerini maliyet-verimliliğe dayalı olarak uygulamaya aktarmayı hedefledik. 

7. Dürüstlüğe, güvenilirliğe ve kişisel olgunluğa değer veririz: 

Çalışanlarımıza ve müşterilerimize kendimize davranılmasını istediğimiz gibi yaklaşırız. Hepimiz lider ve örneğiz. Arkadaşlarımızın işlerini iyi yapmasına yardımcı olur, birbirimize ve fikirlerimize saygı duyarız. Firma amaç ve hedefleri doğrultusunda, ekip olarak görev bilinciyle yaptığımız her işi iyileştiririz. 

8. Başarımızın anahtarı olan çalışanlarımızın yeteneklerine değer veririz: 

Her çalışanımızın değerine inanırız ve yeteneklerine değer veririz. 

9. Sürekli eğitime önem veririz: 

Çalışanların gelişmesi ve ilerlemesine önem veririz. Firmanın amaç ve hedeflerine yönelik eğitime kaynak ayırırız. 

10. Yaptığımız işle övünürüz : 

Yaptığımız işten gurur duyar ve yaptığımız işin önemini biliriz. 

11. Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak seçeriz: 

Tedarikçilerimizi sistemin sürekli iyileştirme süreçlerine dahil ederiz. Tedarikçilerle karşılıklı fayda sağlayan ve etkin bir iletişim sistemi kurarız. 

12. Başarılarımızı kutlarız: 

Sistem kurma, geliştirme ve sürekli iyileştirme yolundaki başarılarımızı tüm çalışanlarımızla birlikte kutlarız. 

Sektörler

BASIM-YAYIN

  • Çıkartma, takvim, ticari katalog, tanıtım broşürü, poster, satış bülteni, kartpostal, davetiye ve tebrik kartları, yıllık, rehber, resim, çizim ve boyama kitapları, çizgi roman vb. basım hizmetleri
YONCA AMBALAJ TEMİZLİK
Telefon 02123208788
Blok B
Hat
MAVİ AVLU
Kat 4
Dükkan No : 372
Giriş Yapılan Kat : 2
Adres Kodu 1775860891
E-Posta info@yoncaambalaj.com
Web http://www.yoncaambalaj.com
Mesaj Gönder Kat Planı
798 ziyaret edildi.
05.11.2015 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder