EMKA AKSESUAR LTD. ŞTİ.

Biz tecrübeli ekipten oluşan yeni bir firmayız. 2013 yılında doğal saç ve saç aksesuarları sektöründe toptancılık yapmak üzere kurulan firmamız, 2 sene zarfında pazarda hem yeni (patenti bizde) ürünüyle güçlendi, hem de saç kozmetiği alanında faaliyete başladı. Şu an hem Türkiye genelinde kurulu ağımız, hem de yurtdışı pazarımız bulunmaktadır. Felsefemizin temeli müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaya; ihtiyacı tam karşılayan, ekonomik ve tatmin eden çözümler sunmaya dayanmaktadır. 15 yılın birikimini en iyi şekilde çalışmalarımıza aktararak, deneyimli kadromuzla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sektörler

BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA

  • Reklam ajanslarının faaliyetleri (kullanılacak medyanın seçimi, reklamın tasarımı, sözlerin yazılması, reklam filmleri için senaryonun yazımı, satış noktalarında reklam ürünlerinin gösterimi ve sunumu vb.)
  • Reklam araç ve eşantiyonların dağıtımı ve teslimi faaliyetleri
  • Çeşitli medya reklamları için alan ve zamanın bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak satışı (ilan tahtası, billboard, bina, araç vb. üzerinden reklam alanlarının ve zamanlarının satışı dahil)

BASIM-YAYIN

  • Gazetelerin yayımlanması (haftada en az dört kez yayımlananlar) (reklam gazeteleri dahil)
  • Bys. diğer yayıncılık faaliyetleri (kartpostal, tebrik kartları vb. ile katalog, poster, reklam materyali vb.)

AYDINLATMA

  • Işıklı tabela, ışıklı reklam panosu ve benzerlerinin imalatı

FOTOĞRAFÇILIK

  • Reklamcılık ile ilgili fotoğrafçılık faaliyetleri (reklam görselleri, broşür, gazete ilanı, katalog vb. için ticari ürünlerin, moda kıyafetlerinin, makinelerin, binaların, kişilerin, vb.nin fotoğraflarının çekilmesi)
EMKA AKSESUAR LTD. ŞTİ.
Telefon 0212 210 88 01
Blok B
Hat
YEŞİL AVLU
Kat 13
Dükkan No : 2439
Giriş Yapılan Kat : 13
Adres Kodu 1858058157
E-Posta bilgi@emkakozmetik.com
Web http://www.emkakozmetik.com/
Mesaj Gönder Kat Planı
878 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder