DY TEKS LTD.ŞTİ.

Sürekli değişen ekonomik şartlar ve hızla gelişen rekabet ortamı, şirketlerde farklı bir anlayış ve felsefeyi zorunlu kılmış, dolayısıyla sürekli gelişim olgusunu getirmiştir.


Şirketimiz bu bilinçle Toplam Kalite Yönetimini sağlamak rekabetçi ortamda gücünü arttırmak isteyen firmalarla işbirliği yapmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

Yenilikçi ve araştırıcı kimliği ile modern ve hayatı kolaylaştırıcı çözümleri üretirken müşterileri açısından karlı ve tercih edilen firma olma amacı temel felsefemizdir.  


Firmamız, ihtiyacınız olan herhangi bir boyarmadde veya yardımcı kimyasal ürünü dünya markaları arasından tedarik edeceğiniz bir kuruluş olmasının yanı sıra , teknik destek, servis ve labratuvar çalışmalarıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri alabileceğiniz çözüm ortağınızdır.

Sektörler

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

 • Sosyal güvenlik müşavirlerinin faaliyetleri
 • Başka yerde sınıflandırılmamış diğer mesleki, bilimsel ve teknik faaliyetler (çevre danışmanlığı, güvenlik danışmanlığı, matematikçiler, istatistikçiler, agronomlar vb. tarafından verilen danışmanlık hizmetleri, patent aracılığı vb.)
 • Özel güvenlik faaliyetleri (şirketlerce zırhlı araç sağlama, para, vb. değerli şeylerin toplanması ve dağıtımı, koruma ve devriye, araç park kontrol, koruma köpeği eğitimi, parmak izi tespiti vb. dahil, kamu güvenliği hariç)
 • Tesis bünyesindeki kombine destek hizmetleri (işletme veya tesis bünyesinde temizlik, bakım, çöplerin bertarafı, koruma ve güvenlik, posta dağıtımı, çamaşırhane, resepsiyon vb. yardımcı hizmet ve görevlerin birden fazlasının sağlanması)
 • Kamu düzeni ve güvenliği ile ilgili faaliyetler (polis hizmetleri, sahil güvenlik vb.)
 • Zorunlu sosyal güvenlik faaliyetleri

KÜLTÜR VE SPOR

 • Eskort ve refakat hizmetleri (güvenlik hizmetleri hariç)

İÇ GİYİM VE AKSESUARLARI

 • Endüstriyel iş giysisi (iş önlükleri, iş elbiseleri, iş tulumları, vb.) imalatı (dikişsiz plastik olanlar ile ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri hariç)

TEKNİK HIRDAVAT

 • Dedektör imalatı (yeraltı kaynakları, maden, mayın, güvenlik kontrol, radyasyon vb. dedektörleri)
 • Ateşe dayanıklı ve koruyucu güvenlik kıyafetleri ve başlıkları ile diğer güvenlik ürünlerinin imalatı (solunum ekipmanları ve gaz maskeleri hariç)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

 • Elektrikli sinyalizasyon, güvenlik veya trafik kontrol ekipmanlarının imalatı (demir yolları, kara yolları, iç su yolları, taşıt park alanları, limanlar ve hava meydanları için) (trafik ışıkları ve sinyal donanımları dahil)

TELEKOMÜNİKASYON

 • Güvenlik sistemleri hizmet faaliyetleri (hırsız ve yangın alarmı, elektronik kasa gibi güvenlik sistemlerinin kontrolü, kurulumu, bakımı, alınan alarm sinyali ile sistemin doğrulanması ve polis, itfaiye gibi birimlerin harekete geçirilmesi)
DY TEKS LTD.ŞTİ.
Telefon 90-212-3203635
Blok A
Hat
MAVİ AVLU
Kat 4
Dükkan No : 369
Giriş Yapılan Kat : 4
Adres Kodu 2298742905
E-Posta turkan@dyteks.com.tr
Web http://www.dyteks.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1893 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder