ELEKTROKAR ELEKTRİK MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1986 yılından beri edinmiş olduğumuz deneyim ve bilgi birikimlerimiz sonucu “Onka Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” olarak üretimde kalite, ekonomi ve hizmeti temel ilke olarak kabul etmiş olup, her gün portföyümüze yeni ürünler ekleyerek bugün ki ürün yelpazemize ulaşmış bulunmaktayız. Bunu daima sizin arzu ve istekleriniz doğrultusunda arttırmayı kendimize hedef kabul ettik.

      Şirket yönetim felsefesi ile üretim ve pazarlama kimliğinde kalite ve ciddiyetten  taviz vermeden, piyasa koşullarına uygun olarak iç ve dış piyasaya kusursuz hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

     Şirket olarak elimizden geldiğince müşterilerimize en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunmak en önemli amacımız olmuştur ve böyle olmaya devam edecektir.

    Pazarlama ve tedarikçilik konusunda edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi  “Elektrokar Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” olarak sizlerle paylaşmaktayız.

Sektörler

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Elektrik devrelerinin anahtarlanması, korunması ve elektriğin kontrol ve dağıtımına özgü cihazların parçalarının imalatı (kumanda panosu için tablo, konsol, kabin vb. diğer mesnetler dahil, elektrik düğmesi, fişi ve prizi hariç)
ELEKTROKAR ELEKTRİK MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 0 212 210 15 82
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 4-5-6
Dükkan No : 171
Giriş Yapılan Kat : 5
Adres Kodu 2101350045
E-Posta onka@onka.com.tr
Web http://www.onka.com.tr
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1525 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder