İLKE REKLAM PROMOSYON VE TEKSTİL ORGANİZASYON

LKE REKLAM olarak kuruluş amacımız, promosyon sektöründe her konuya el atmak ve her türlü promosyon ürününü pazarlamak değil; ihtisas sahibi olduğumuz promosyon ürünlerinde müşterilerimize hizmet vermektir. Buna paralel olarak özel tasarım ve alışılmamış tarzda olan ürünleri tasarlamak ve müşterilerimize sunmak da kuruluş amacımız dahilindedir.

Firmamız uzun yıllar reklam ve pazarlama sektöründeki tecrübe ve birikimlerini müşterilerine fayda sağlamak üzere İLKE REKLAM adı altında girişimde bulunarak promosyon sektöründe faaliyetine başlamıştır.

Bu doğrultuda uzmanlaştığımız; çanta, tekstil ürünleri; iş elbiseleri, deri ve suni deri ürünler, gümüş hediyelikler ve yılbaşı promosyon ürünlerinde; tasarım, imalat ve teslim aşamaları dahil olmak üzere müşterimize tam ve eksiksiz hizmeti vermek birinci derecedeki misyonumuzdur.

Sektörler

HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON

  • Dış giyim eşyası imalatı, dokuma, örme (trikotaj) ve tığ işi (kroşe), vb. kumaştan olanlar (kaban, palto, ceket, pantolon, takım elbise, döpiyes, anorak, yağmurluk, gece kıyafetleri vb.) (iş giysileri ve terzilerin faaliyetleri hariç)

DOKUMA

  • Dokunabilir ipliklerden metalize iplik ve metalize gipe iplik ile bunlardan dokuma kumaş imalatı (giyim ve döşemecilikte kullanılan)
İLKE REKLAM PROMOSYON VE TEKSTİL ORGANİZASYON
Telefon 220 65 70
Blok A
Hat
YEŞİL AVLU
Kat 13
Dükkan No : 2086
Giriş Yapılan Kat : 13
Adres Kodu 2374640379
E-Posta info@ilkereklam.net
Web http://www.ilkereklam.net
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
1477 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder