BİLGİSER BÜRO MAKİNALARI TELEKOM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Bilgiser Ltd. Şti. 1993 tarihinde İstanbulda kurulmuştur. Faks makinaları, fotokopi makinaları, yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ve teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz. Hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiye ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sektörümüzdeki yenilikleri ve teknoloji yakından takip ederek ve güncel kalarak en son teknolojileri sürekli bünyemizde barındırıyoruz. Bu nedenle her ne sepeble olursa olsun müşterilerimizin zor durumda kalmalarına engel olarak en kısa süre içerisinde en iyi çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz.

Düzenli aralıklarla eğitim faliyetlerimizle tüm personelimizin ürünleri ve bu ürünlere ait özellikleri çok iyi bir şekilde öğrenmeleri, yeni çıkan teknolojileri tanımaları teknik servis kalitemizi artırıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde servis vermek. Doğru ve çabuk bir şekilde hata tespiti ve sorunlara bu şekilde müdahe ederek sizlerin minumum zaman kaybetmesi için elimizden gelen azami gayret ve çabayı gösteriyoruz.

Tecrübe ve deneyimlerimizden yararlanmak, bizleri daha yakından tanımak ve bizimle çalışmak isterseniz. İletişim panelindeki formu doldurarak bize ulaşabileceğiniz gibi info@bilgiser.com elektronik post adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaretiniz ve bize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 

Sektörler

KAĞIT VE KIRTASİYE

  • Kağıt veya mukavvadan ana niteliği bilgi içermeyen eğitim ve ticari kırtasiye malzemeleri imalatı (ajandalar, defterler, sicil defterleri, muhasebe defterleri, ciltler, kayıt formları ve diğer benzeri kırtasiye ürünleri)
BİLGİSER BÜRO MAKİNALARI TELEKOM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon 90-212-2107108
Blok B
Hat
YEŞİL AVLU
Kat 10-11-12
Dükkan No : 1856
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2052451677
E-Posta info@bilgiser.com
Web http://www.bilgiser.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1593 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder