İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı

2019 Markanız için “Dijital Dönüşüm” yılı olmasını çok isteriz. “Dijital Dönüşüm sürecinde markanıza katacağımız faydayı anlatmak için kahveye bekleriz. Anlık Raporlama. Profesyonel Ekip. İnternet Reklamları. Yüksek Performans. E-Ticaret Yönetimi. Sosyal Medya Yönetimi.

Perpa Dijital Pazarlama Ajansı, Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısı ile sosyal medya, websitesi ve reklamcılık yapmaktadır. İstanbul Dijital Pazarlama, Medya dijital medya alanında Türkiye’nin en genç medya ajansları arasındadır.

ŞİŞLİ İSTANBUL DİJİTAL PAZARLAMA, SOSYAL MEDYA VE REKLAM AJANS HİZMETLERİ İLE İŞİNİZİ BÜYÜTÜYORUZ. HEMEN TEKLİF ALIN

Şişli Dijital Pazarlama Ajansı: Bugünün tüketicileri tarihteki en dikkat dağıtmış kuşağa aittir. Dijital Pazarlama Ajansı, tüketicilerin katılımını gerektiren çekici yaratıcı fikirler üretiyor. Ve en iyi kampanyaların genellikle hırsı olan müşterilerle olduğunu biliyoruz. Tüketicilerle en uygun zamanda bağlantı kurmak için birden fazla kanalda çalışmak üzere güçlü ve etkili bir fikir çevrilebilir. Bir fikrin sadece bir medya kanalını düşünmekten daha ileri gitmesi gerekir. Bir çok medya arasında etkileşim, hayal gücü ve kıvılcım yaratan bir sohbet üretmesi gerekiyor.

DİJİTAL MARKALAŞMA

Her başarılı işletmenin kendine özgü bir ses tonu, görünümü ve hissi vardır. Harika bir marka, onları benzersiz kılan özel bir şekilde davranır. Satışları artırır, davranışları yönlendirir, uzun vadeli bir itibar kazanır ve müşterilere gerçek değer sağlamak için ilişkileri güçlendirir. Görsel kimliğinizi, marka mimarinizi, mesajlaşmayı, ses tonunu, analitik ve ölçümünüzü oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

DİJİTAL STRATEJİ

Şirket içi Dijital Strateji ekibine sahip olmak, çoğu ajanstan daha büyük düşünebileceğimizi ve daha derinden gidebileceğimizi gösterir. Organik ve ücretli arama (PPC ve SEO), sosyal medya danışmanlığı, dijital reklamcılık, içerik üretimi ve e-posta pazarlaması alanlarında çalışıyoruz. Müşterilerimiz ve tüketicilerimiz arasındaki ilişkileri güçlendirmenin yeni yollarını arıyoruz. Ayrıca etkimizi titizlikle ölçüyor ve dijital deneyimleri kişiselleştiriyoruz. Bizim için, dijitalin gerçekten kucaklanması sadece en son trendleri takip etmek değil, aynı zamanda kendimizi de küratörlüğünü yapmak.

WEB TASARIM VE GELİŞTİRME

11 yılı aşkın süredir şirket içi tasarımımız, kullanıcı deneyimimiz ve geliştirme ekiplerimiz yerel markalar için özel web siteleri sunmaktadır. Her geliştirme projesine çevrimiçi hedeflerinizi ve yeni bir web sitesinin bunları nasıl başarabildiğini ve işinizi nasıl yenileyebileceğini anlayarak yaklaşıyoruz. Eşsiz yaklaşımımız, mobil ve masaüstünde kesintisiz olan ve kendi güvenli sanal ortamımızda barındırılan en son teknolojiyi ve işlevselliği içeren çözümler ürettiğimiz anlamına gelir.

DİJİTAL PAZARLAMA VERİ ANALİZİ

Günümüz dünyasında verilerin önemini anlıyoruz. Müşterilerimizin kampanyalarını daha iyi hedeflenmiş ve akıllı hale getirecek ve sonuçta sonuçları iyileştirecek şekilde yaratıcı mükemmellikte değerli bilgiler sağlamak için verileri analiz ediyoruz. Bu öğrenmeler, müşterilerimizin işlerini büyütmek ve karşılaşabilecekleri sorunları çözmek için bilinçli kararlar vermemizi sağlar. Veri analizimiz, toplama ve öneri araçlarımız arasında, veri odaklı pazarlamaya birçok farklı açıdan yaklaşabiliriz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU – SEO

İşletmelerin yaklaşık yüzde 75’i arama motoru optimizasyonuna (SEO) yatırım yapıyor. SEO için çevrimiçi pazarlama hizmetimizle, şirketiniz Google, Bing ve diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarında rekabet avantajı elde edebilir. Ödüllü ekibimizden özel bir strateji edinin ve gelir elde etmeye bugün başlayın.

TIKLAMA BAŞINA ÖDEME REKLAMCILIĞI (PPC)

Çevrimiçi reklamları tıklayan kişilerin , satın alma yapma olasılıkları yüzde 50 daha fazladır . Özel bir tıklama başı ödeme (PPC) reklamcılık stratejisi, işletmenizin bu yüksek değerli tüketicilere ve iş alıcılarına ulaşmalarına ve bunları dönüştürmelerine yardımcı olabilir. İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı ile ortak olun ve PPC’nin şirketiniz için neler yapabileceğini keşfedin.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE REKLAMCILIK

İnsanların yaklaşık yüzde 75’i satın alma kararı verirken sosyal medyaya yöneliyor. Sosyal medyada reklam vermek ve pazarlamak için dijital pazarlama hizmetlerinden yararlanın. İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı’nın rekabetçi, özel bir stratejisiyle marka bilinirliği, müşteri sadakati ve müşteri memnuniyeti sağlayın.

İÇERİK PAZARLAMA HİZMETİ

İçerik pazarlaması kullanan şirketler, içerik pazarlaması stratejisi olmayan işletmelere kıyasla altı kat daha fazla dönüşüm görür . Veri odaklı dijital pazarlama hizmetlerimizle içerik pazarlamanın tüm avantajlarından yararlanın, ayrıca satın alma hunisinin her aşamasında gelecekteki müşterilere ve müşterilere ulaşın.

EPOSTA PAZARLAMA HİZMETİ

E-posta pazarlaması, sahip olunması gereken bir çevrimiçi pazarlama stratejisidir. 10’dan fazla dijital pazarlama uzmanından oluşan ekibimiz tarafından geliştirilen e-posta kampanyaları ile müşteri adayları yaratın ve besleyin, ayrıca satın alımlarınızı artırın.


Yenilikçi İnternet pazarlama çözümlerinde lideriz İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı: tam hizmet dijital pazarlama ajansıdır ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özel stratejiler oluşturuyoruz.

Ekibimiz Profesyonel pazarlamacılardan, tasarımcılardan ve geliştiricilerden oluşur ve çevrimiçi gerçek sonuçları elde etmek için ne gerektiğini biliyoruz. Ayrıca, müşteri adayları ve elde edilen gelirler gibi en çok şey ifade eden metrikler üzerinde de duruyoruz. Bu hedeflere ulaşmanın işletmeleri ileriye götüren şey olduğunu biliyoruz ve müşterilerimizin başarısının kendi performansımızın en iyi ölçüsü olduğuna inanıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe sayesinde, her kanalın kendine özgü avantajları olmasına rağmen, stratejik olarak diğer kanallarla eşleştirildiğinde hepsinin en iyi şekilde çalıştığını da öğrendik. Bu nedenle müşterilerimizin her birine tam hizmet stratejileri sunuyoruz ve görünürlüğü, dönüşümleri ve geliri artırmak için dijital kanalların bir kombinasyonunu kullanıyoruz.

Sonuç olarak, 10 milyon doların üzerinde satış gerçekleştirdik ve müşterilerimiz için Yüzbinlerce teklif almalarını sağladık. Ayrıca, sektördeki en bağlantılı medya ekibini kurduk.

İnternet bizim tutkumuzdur ve işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak konusunda tutkuluyuz. Dolayısıyla, dijital pazarlama ajansınız olarak İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı seçtiğinizde, çerez kesici bir stratejiye sahip olmayacaksınız – şirketinize, gereksinimlerinize ve hedeflerinize uyan özel bir plan alacaksınız.

WEB SİTESİ TASARIMI VE GELİŞTİRİLME HİZMETİ

Kullanıcıların yaklaşık yüzde 90’ı , kötü bir web sitesi deneyiminden sonra rakipleriyle alışveriş yapıyor. Profesyonel bir web tasarımı veya yeniden tasarımıyla işinizin değerli müşterileri, potansiyel müşterileri ve gelirleri kaybetmesini engelleyin. 50’den fazla tasarım ödülü ile Dijital Pazarlama Ajansımız, web sitenizde güvenebileceğiniz bir dijital pazarlama ajansıdır.

Gerçek müşteri gereksinimlerine hitap edin ve iş hedeflerinizi aşın


Geleneksel dijital pazarlama ve medya stratejisi yöntemlerine meydan okuyoruz. Bu, tek bir akıllı aktivasyon hunisine dahil ettiğimiz markalama, performans ve sadakati tanımlamamızla başlar. Biz entegre bir yaratıcı ajansız. Sezginin, görmenin ve özgünlüğün bir erime potası. Müşterilerimizle yakın çalışarak, onlar için bu ekstra kilometreyi gitmekte asla tereddüt etmiyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansı olarak müşterilerimize, Sosyal Medya Reklamcılığı (Ücretli Sosyal), SEO ve İçerik Pazarlaması, SEA (Ücretli Arama), Programlı Teşhir, CRM Danışmanlığı ve Satış Ortaklığı gibi tüm Aktivasyon kanallarında ünlerini geliştirmelerinde eşlik ediyoruz. Bizimle iletişime geçin

Ekibimiz, güçlü bir girişimci zihniyetine sahip dijital, pazarlama ve teknoloji meraklılarından oluşmaktadır. Vizyonel, stratejik, en son pazarlama gelişmeleriyle, neyin gerekli olduğunun farkında, teknoloji bağımlıları, emanet edilmiş ortaklar, operasyonel becerilere sahip ve her zaman uzun vadeli vizyona uygun durumdayız.

Şişli’de Dijital Pazarlama Ajansı Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.


Şişli Dijital Pazarlama Olarak: 19Mayıs Fulya, Kaptanpaşa, Osmanbey, Ayazağa , Gülbahar, Kurtuluş Pangalaltı, Bozkurt, Halaskargazi, Kuştepe Paşa, Cumhuriyet, Halideedipadıvar, Mahmut Şevket Paşa, Şişli Merkez, Duatepe Halil Rıfat Paşa, Maslak, Teşvikiye Ergenekom, Harbiye, Mecidiyeköy, Topağacı, Esentepe, Huzur, Meşrutiyet, Yayla Eskişehir, İnönü, Nişantaşı , Feriköy, İzzetpaşaçiftliği, Okmeydanı gibi tüm yakın ilçelere en hızlı şekilde hizmetler sunmaktayız. Bu ilçelerde ikamet eden işletmeleri ajansımıza bir kahve içmeye davet ediyoruz.

Projeniz İçin Ücretsiz Teklif Alın

Profesyonel ekibimizden hemen bir teklif alın. En kısa zamanda size teklifimizi iletmiş oluruz.

Hedeflerinizi alıp; onları yaratıcı ve gözle görülür gerçeklere dönüştürüyoruz. Hemen Teklif Alın: 0850 677 1020

Sektörler

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

  • Bilgisayar, yazılım, elektronik ve telekomünikasyon donanımlarının ve diğer büro ekipmanlarının bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar
  • Diğer bilgi teknolojisi ve bilgisayar hizmet faaliyetleri (kişisel bilgisayarların ve çevre birimlerinin kurulumu, yazılım kurma vb.)

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

  • Mühendislik danışmanlık hizmetleri (bir projeyle bağlantılı olarak yapılanlar hariç)

BASIM-YAYIN

  • Basım öncesi bilgisayar destekli hizmetler (bilgisayar destekli sayfa tasarımı ile saydam, asetat, reprografik sunum araçları ve diğer sayısal sunum ortamları, taslaklar, planlar vb. baskı ürünlerinin tasarlanması) (masa üstü yayımcılık dahil)
İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı
Telefon 02129316566
Blok B
Hat
MAVİ AVLU
Kat 7
Dükkan No : 1073
Giriş Yapılan Kat : 7
Adres Kodu 2313442978
E-Posta destek@onlinesatinal.com.tr
Web https://istanbuldijitalpazarlama.com/
Mesaj Gönder Ürünler Kat Planı
2697 ziyaret edildi.
24.03.2015 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder