EMLAK VERGİSİ BORÇLARINIZI FAİZSİZ KAPATIN SON GÜN 31 OCAK 2021!

DEMSAN AYDINLATMA ELEKTRİK SAN. TİC. LTDİ ŞTİ.

DEMSAN AYDINLATMA VE ELK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.1993 yılında faaliyete başlamış olup, Teknolojik gelişmeleri takip ederek, "Kaliteli Ürün " anlayışı ile çok kısa sürede aydınlatma sektöründe bugünkü öncü konumuna ulaşmıştır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerde "TSE " Uygunluk Belgesini alarak, çağımıza uygun üretim yapmayı ve maksimum seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Kuruluşundan günümüze kadar, vermiş olduğu taahütlerini en iyi şekilde yerine getirmiş olup, imalattaki titizliği ile mamullerini yurtiçi ve yurtdışında pazarlayarak, geniş bir müşteri yelpazesi oluşturmuştur. DEMSAN AYDINLATMA ELK.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Bundan sonraki çalışmalarında da kaliteli ürün, iyi hizmet ve müşteri mennuniyetinden taviz vermeden devam edecektir.

Sektörler

ELEKTRİK EKİPMANLARI

  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda evde kullanım amaçlı elektrik tesisat malzemesi perakende ticareti (transformatör, sigorta, röle, pil ve batarya, elektrik akümülatörü, koaksiyel kablo, elektrik iletkenleri, anahtar, duy, bys. fiş, priz, vb.)
DEMSAN AYDINLATMA ELEKTRİK SAN. TİC. LTDİ ŞTİ.
Telefon 210 03 05 - 06
Blok A
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 4-5
Dükkan No : 199
Giriş Yapılan Kat : 5
Adres Kodu 2407039292
E-Posta demsan@demsanaydinlatma.com
Web http://www.demsanaydınlatma.com
Mesaj Gönder Kat Planı
1080 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder