BMK GÜVENLİK - MURAT KAŞIKÇI

BMK GÜVENLİK SİSTEMLERİ 8 yılı aşkın süredir elektronik güvenlik sistemleri cihazlarının satış ve montaj hizmetlerini yapmaktadır.
     Tüm dünyada profesyonellerin tercih ettikleri ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.
     CCTV sistemlerinizi her türlü projeye uygun olarak farklı çözümler üretmekteyiz. En basit tek kamera, monitörlü bir sistemden, sofistike, speed dome kameralardan ip kameralara, dijital kayıt cihazlarından ipod da izlemeye kadar geniş bir alanda hizmet verenBMK GÜVENLİK SİSTEMLERİ sektörde yaptığı işlerle geride sağlam referanslar bırakmıştır. DVR kayıt cihazları üzerinden cep telefonu ile canlı çok sayıda cctv kamera sistemlerini izleme ve internet üzerinden sesli ve görüntü aktarım sistemleri satış ve montajı firmamız tarafından yapılmaktadır.
     Başkalarından yada internetten okuduğunuz makale ve gereksiz bilgilerden degil direk konusunda uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.
     Size en doğru ürünü hızlı bir şekilde zaman kaybetmeden ihtiyacınıza çözüm üretmekteyiz.
     Internet veya network ağları üzerinden görüntünün transfer edilerek uzak noktalardan izlenmesine olanak sağlayan, günümüzde çeşitli amaçlar için kullanımı yaygınlaşan, evinizdeki bebek bakıcısını izlemekten başka bir ülkede bulunan işyerinizin takibine kadar örneklerle çoğaltmak mümkün birçok amaçta kullanılabilen görüntü transferi ve uzaktan erişimli gözetleme kontrol sistemleri ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz.
     Cihazların doğru ortamlarda, dış etkenlerden korunarak muhafaza edilmesi, cihazların çok uzun yıllar sorunsuzca hizmet etmesine yardımcı olan en büyük etkendir. Güvenlik kamerası tercihi yapılırken, kullanılacak ortamın ve beklentinin hassasiyetle belirlenmesi gerekir. Yanlış ortamlarda uygun olmayan teknik özellikteki güvenlik kameraları tercih edilirse, sonuç memnuniyet verici olmayabilir. Cihazlarınızı muhakkak konusunda eğitimli ve deneyimli kişilere monte ettiriniz. Unutmayınız ki, güvenlik sistemleri, gerekli olduğu nadir durumlarda ihtiyacınızı karşılayamaz bu durumda ise, yapılan yatırımın hiçbir anlamı kalmaz.

       BMK GÜVENLİK SİSTEMLERİ sizlere en uygun en ekonomik seçenekleri sunup en kısa zaman dilimi içerisinde sistemin montajını yapmakta ve kullanıma sokmaktadır. 

     Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, güvenlik sistemleri kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır.
     Güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz bir alarm sisteminin, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir. 

     Sizlerin aklınıza takılanları sormak isteyebileceği, merak ettiği, ürün almak bir yana sadece merakınızı gidermek için arayabileceğiniz,ziyaret edip ürünleri görerek, bilgi alabileceğiniz bir yer var.. 

Sektörler

BMK GÜVENLİK - MURAT KAŞIKÇI
Telefon 90-212-2216868
Blok A
Hat
MAVİ AVLU
Kat 11
Dükkan No : 1716
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2497636270
E-Posta info@bmkgüvenlik.com
Web www.bmkguvenlik.com
Mesaj Gönder Kat Planı
784 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder