HEPATR ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ PAZ VE TİC LTD ŞTİ

Hepa Alerji Astım 2000 yıllında; alerjik astım rahatsızlıklarının tedavisine destek vermek amacı ile kurulmuştur.Hepa Alerji Astım olarak en önemli ilkemiz doğru ürünlerin sağlık sektöründe olmasını sağlamaktır.Tüm ürünlerimizin onaylı olmasının sebebi bu ilkemizdendir.

Sağlık sektöründe olduğumuzun bilincini hiçbir zaman kaybetmeden yeni gelişmeleri takip ederek kadromuzu büyükmekteyiz.Çalışmalarımız; bilgilendirmenin doğru yapılması bilimselliğinden yola çıkarak branş hekimlerine yöneliktir ve hekim tavsiyesi ile hastalarımıza ulaşmaktayız.

Hepa Alerji Astım, bir çok firmanın Türkiye Genel Distribütörlüklerini yapmaktadır.
Distribütörlüklerimiz; Bionaire (Amerika) , Healhtway (Amerika), The Ecology Works (Amerika), Nspire (İngiltere) , Electroplastica (İtalya), Fral (İtalya) ve La Crosse (Fransa).

Daha uzun yıllar bilimsellikten ve ilkelerimizden vazgeçmeden sağlık sektörün de olmaya büyüyerek devam edeceğimize inancımızı arttıran tüm hekimlerimize ve hastalarımıza teşekkür ederiz.

 

Sektörler

BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA

  • Reklam ajanslarının faaliyetleri (kullanılacak medyanın seçimi, reklamın tasarımı, sözlerin yazılması, reklam filmleri için senaryonun yazımı, satış noktalarında reklam ürünlerinin gösterimi ve sunumu vb.)
  • Reklam araç ve eşantiyonların dağıtımı ve teslimi faaliyetleri
  • Çeşitli medya reklamları için alan ve zamanın bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak satışı (ilan tahtası, billboard, bina, araç vb. üzerinden reklam alanlarının ve zamanlarının satışı dahil)

BASIM-YAYIN

  • Gazetelerin yayımlanması (haftada en az dört kez yayımlananlar) (reklam gazeteleri dahil)
  • Bys. diğer yayıncılık faaliyetleri (kartpostal, tebrik kartları vb. ile katalog, poster, reklam materyali vb.)

AYDINLATMA

  • Işıklı tabela, ışıklı reklam panosu ve benzerlerinin imalatı

FOTOĞRAFÇILIK

  • Reklamcılık ile ilgili fotoğrafçılık faaliyetleri (reklam görselleri, broşür, gazete ilanı, katalog vb. için ticari ürünlerin, moda kıyafetlerinin, makinelerin, binaların, kişilerin, vb.nin fotoğraflarının çekilmesi)
HEPATR ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ PAZ VE TİC LTD ŞTİ
Telefon 90-212-2109914
Blok B
Hat
KIRMIZI HAT
Kat 10-11-12
Dükkan No : 1927
Giriş Yapılan Kat : 11
Adres Kodu 2028752463
E-Posta info@hepaonline.com
Web http://www.hepaonline.com/
Mesaj Gönder Kat Planı
741 ziyaret edildi.
22.12.2014 tarihinde kayıt oldu.

Mesaj Gonder