Perpa TV


SANAYİ VE TİCARETİN KALBİ PERPA TV’DE ATIYOR! PERPA’NIN ARTIK BİR TELEVİZYONU VAR !

2014 yılında Perpa B Blok Yönetimi bünyesinde kurulan Perpa TV’nin en önemli hedefi, bu dev ticaret merkezi’nde bulunan firmaların ulusal ve uluslararası platformlarda en doğru şekilde tanıtılması ve Perpa ruhunun anlatılmasıdır. Günümüzde küresel ticaret, sanal dünyaya taşındı. Perpa TV ile Perpa Ticaret Merkezi’nin ve kobilerimizin internet üzerinden dünyanın her yerinden takip edilebilmesini amaçlıyoruz. Perpa TV’nin hazırladığı ve sanal dünyada yaydığı tanıtım filmleri ile değerli üyelerimizin, Perpa içinde ve dışında bulunan firmalarımızın dünya pazarlarında görsel olarak tanınırlığının artmasıyla birlikte iç ve dış ticaret hacimlerinin genişlemesini hedeflemekteyiz.

Perpa TV, sanayi ve ticarete ilgi duyanlara ve özellikle de kobilere yönelik eğitim ve bilgilendirme programları da hazırlar. KOSGEB destekli Perpa Akademi (iş sağlığı, iş güvenliği, mevzuat, kalite yönetimi, elektronik eğitimi), duayen iş adamları ve firmaların konuk olduğu Pazar Araştırması ve Perpa Sektör, ekonomi haberleri ve emtia bilgileri, bilim ve teknoloji rehberi Uzay Çağı, Perpa’dan güncel haberler, Perpalıları buluşturan ödüllü bilgi yarışması Hiç Sorma ve vizyondaki filmleri takip eden Vizyondakiler programlarıyla Perpa TV, Perpa içindeki ekranlardan ve www.perpa.tv, www.youtube.com/perpatv internet adreslerinden ve sosyal medyadan takip edilebilir. 

Perpa TV, reklam filmleri, sponsorlar ve KOSGEB desteği sayesinde kendi kendisini finanse eden bir yapıya sahiptir. Değerli üyelerimize herhangi bir maddi külfet getirmemektedir.Fotoğraf Galerisi

ANI SAĞKAN

AYTAÇ UZUN

ÖZKAN ŞİP

EMİNE GEZİCİ