Firma AMAÇ ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 1-2-3 - NO : 18
Adres Kodu 2071351049
Giriş Katı 2
Telefon 0212 320 11 31
Fax 0212 320 69 89
Web http://www.amacelektrik.com
Anahtar Kelimeler
Elektrik sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi olan profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuştur. Kurucu ortaklar, senelerin deneyimini AMAÇ çatısı altında 2008 yılında faaliyete geçirmiştir. Genç ve dinamik personeli ile her türlü elektrik malzemesi satışını yapmakta olup müşterilerine en hızlı sevkiyat ağını da sunmuştur.2010 yılında mühendislik kadrosu oluşturarak müşterilerine yıldırımdan korunma ve topraklama konularında proje, montaj ve teknik destek vermeye devam etmektedir. Firmamızın başarısı kurucu ortakların senelerdir önemli projelerde birlikte çalışmasında da kaynaklanmaktadır.Amaç Elektrik San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Her türlü elektrik malzeme tedariğinde yurtiçi ve yurt dışına doğrudan ve dolaylı satış yöntemi ile yaygın bir hizmet vermektedir. Kalite politikamız, müşterilerimizin isteklerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde sunmak, zamanında teslim etmek, hizmetin ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır.
Firma Sahibi YASİN YASSI
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-2008
Ticari Şekli SATIŞ NOKTASI
Ticari Sicil No 680421
Vergi Dairesi ŞİŞLİ
Vergi No 680782102

ALTYAPI İNŞAATI

Uzun mesafe elektrik hatlarının inşaatı (uzun mesafe yüksek gerilim elektirik iletim hatları ile uzun mesafe yer üstü/altı veya deniz altıı iletim hatları)

ELEKTRİK EKİPMANLARI

Elektrik malzemeleri toptan ticareti (kablo, sigorta, duy, fiş, priz, ampul, elektrik anahtarı, devre kesici, şalter, röle, pil, batarya, vb.) (endüstriyel olanlar ile elektirikli makine, cihaz ve aletlerde kullanılanlar hariç)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia