Firma KARBO METAL ÇELİK İNOKS MAMÜLLERİ SAN TİC LTD ŞTİ
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 7-8-9 - NO : 917
Adres Kodu 1594666933
Giriş Katı 8
Telefon 2122205020
Web www.kromar.com.tr
Anahtar Kelimeler

Kromar Civata; 30 yılı aşan tecrübesi, toptan ve perakende satış becerisi ve  müşteriye özel üretimleriyle yıllardır sektörde öncü rolünü korumaktadır. Geniş müşteri portföyü ve kaliteli malzeme sevkiyatıyla ülke çapında adını duyurmuş ve sektörde ilk sıralarda yerini almıştır.


 


“Neden Kromar?”


 


Sürekli kendini yenileyen, konusunda tüm gelişmeleri takip edip uygulayan, çeşitliliğe önem veren “Kromar” çözüm ortağınızdır.


 


Takım ruhunu özümsemiş ve kendi dallarında uzman olan satış-pazarlama, idari işler, muhasebe, dış ticaret departmanlarıyla; sizlere en güvenli ve en esnek hizmeti çok hızlı bir şekilde sunar.


 


 


Misyon-Vizyon


Sürekli büyüyen iş hacmi ile ülke ekonomisine katkıyı, personel istihdamını ve çevreye duyarlılığı esas alan Kromar, sektöründe dünya firması olmayı hedeflemektedir.


 


 


“Çalışma Prensipleri”


 


Kromar, müşteri odaklı çalışarak; uygun fiyatlarla kaliteli malzeme temini ve zamanında teslim gibi değişmez prensipleriyle hizmet vermeyi garanti eder.


Bu amaç dahilinde; sektördeki başarısı hizmet, dürüstlük ve kalite temeli üzerine kurulan Kromar , sizlerin de varlığı ve işbirliği ile bugünlere gelmiştir.


 


Kurulduğu günden itibaren paslanmaz bağlantı elemanları konusunda satış, pazarlama ve üretim yapan Kromar siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar.


 


Özellikle dış cephe kaplamaları, yat – tekne, tıbbi aletler, endüstriyel mutfak üretimleri, havuz ekipmanları, gıda ve tekstil makineleri, kimya sektörleri gibi paslanmaz bağlantı elemanlarının kullanıldığı, paslanma ve korozyon oluşması arzu edilmeyen her türlü yerde Kromar bağlantı elemanları güvenle kullanılmaktadır.


 


Kromar Civata San.ve Tic.Ltd.Şti gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


 

Firma Sahibi Kemal Yıldırım
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 13-11-2015
Ticari Şekli HİZMET
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi
Vergi No

Diğer

Diğer
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia