Firma ZKSOFTWARE THE ADV. BİO. SOL. ELEKT. SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kat B BLOK - YEŞİL AVLU - KAT : 7-8-9 - NO : 1114
Adres Kodu 2299643433
Giriş Katı 8
Telefon 0850 811 1 112
Web www.zksoftware.com.tr
Anahtar Kelimeler

Yaşadığımız yüzyılın sorunu olarak tanımlayabileceğimiz hırsızlık, gasp, saldırı ve terör olayları, insanlığın huzurunu tehdit etmekte ve yaşadığı topluma olan güveninin azalmasına yol açmaktadır. Bu doğrultuda ZKSoftware Türkiye, söz konusu gelişmeleri takip ederek sorumlu olduğu bölgelerdeki huzur ve güvenin arttırılmasına katkıda bulunmayı görev olarak üstlenmektedir. Günümüzün gerçeği olan multimedya dünyasına baktığımızda; takip, iletişim teknolojisi, olayları önceden haber alma ve konfor gibi zorunlulukların doğduğunu görmekteyiz.ZKSoftware Türkiye için başta can güvenliği olmak üzere, büyük zorluklarla elde edilen malların güvenliğini sağlamak, yaşanılan mekânlarda konforu ve iş verimliliğini arttırmak, zaman kayıplarını engellemek ve takip olanakları sunmak en büyük hedef olmuştur.

ZKSoftware Türkiye olarak; personel devam kontrol sistemleri (PDKS), güvenlik görevlisi tur kontrol sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, güvenlik tipi arama detektörleri, kapalı devre televizyon sistemleri (CCTV), şehir izleme sistemleri (MOBESA), görüntülü kapı telefonları (Video Intercom), yangın algılama ve ikaz sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, ürün koruma sistemleri ve araç takip sistemleri (GPS) konularındaki deneyim, bilgi birikimi ve uzman kadromuz ile sistem ürünlerini projelendirerek son kullanıcıya sunmaktayız. Bu çalışmaları bir standarda oturtmak için 2008 yılında ISO9001 belgesini ve ardından 2010 yılında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ni alarak kaliteli hizmet anlayışını pekiştirmek amacıyla yolumuza devam etmekteyiz.


Genç ve Aydın Bir Kadro


Toplumun değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere, daha yüksek kalitede ürün ve hizmeti takip etmek en önemli görevimizdir. Bu amaçla, kuruluşundan bu yana son kullanıcıya en son teknolojiye sahip ürünleri sunmuştur. Önerdiğimiz ürünler toplumumuzun her türlü birim, ticari kuruluşları ve meskenlerinde kullanılmaktadır. Tüm bu kullanıcılar göz önüne alındığında teknoloji, kalite ve hizmete verdiğimiz önem daha iyi anlaşılmaktadır.

Güvenlik, huzur ve konfor toplumun can damarıdır. Teknolojinin takipçisi olan bizler için, gerekli sistem ihtiyaçlarını karşılamak, bu can damarının zarar görmesine engel olmak vazifesi olmuştur. Bu doğrultuda, Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli faaliyet alanlarında hizmet sunan özel sektör ve kamu kuruluşları portföyümüze sürekli yeni kuruluşlar eklenmekte. Bunun sonucu olarak da, daha güçlü ve daha fonksiyonel ürün çeşitliliğine ihtiyaç duyarak ürün ve hizmet yelpazemizi olabildiğince genişletmekteyiz.

Firma Sahibi Aykuthan Aydın
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli İTHALATÇI
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi
Vergi No 9980704474

Diğer

Diğer
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia