Firma ZEUGMA DANIŞMANLIK - AYHAN YILMAZ
Kat A BLOK - SARI AVLU - KAT : 6 - NO : 577
Adres Kodu 2231545142
Giriş Katı 6
Telefon 0535 487 82 69
Anahtar Kelimeler
Firma Sahibi
Firma Yapısı ŞAHIS ŞİRKETİ
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli HİZMET
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi
Vergi No

BİJUTERİ, OYUNCAK VE HEDİYELİK EŞYA

Topraktan güveç, çanak, çömlek, küp, vazo, vb. eşyalar ile topraktan heykel vb. süs ve dekoratif eşya imalatı (porselen ve çiniden olanlar ile malların ambalajlanması ve taşınması için olanlar hariç)

İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ

Laboratuvar, hijyen veya eczacılık ile ilgili cam eşyalar ile cam ampullerin (serum ampulleri) imalatı (ambalajlama ve taşımada kullanılanlar hariç)

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

Tehlikesiz ürünleri paketleme faaliyetleri (bir ücret veya sözleşme temelinde yiyecek, içecek dahil sıvıların şişelenmesi, katı maddelerin paketlenmesi, etiketleme, damgalama, marka basma, paket ambalajlama, vb.)
Tehlikeli ürünleri paketleme faaliyetleri (bir ücret veya sözleşme temelinde sıvıların şişelenmesi, katı maddelerin paketlenmesi, etiketleme, damgalama, marka basma, paket ambalajlama, vb.)

TOPRAK ÜRÜNLERİ

Tarımsal amaçlı olanlar ile malların taşınması ya da ambalajlanması için kullanılan seramik ürünlerin imalatı (seramik çömlekler, kavanozlar, vb. ile yalaklar, tekneler vb.)

MAKİNA VE EKİPMANLARI

Doldurma, paketleme ve ambalajlama makinelerinin imalatı (doldurma, kapatma, mühürleme, kapsülleme veya etiketleme ve içecekleri gazlandırma vb. için makineler)

PLASTİK VE KAUÇUK

Sanayide kullanım amaçlı plastik poşet, çanta, torba, çuval, vb. ambalaj malzemelerinin toptan ticareti

ORMAN ÜRÜNLERİ

Kutu, sandık, fıçı ve benzeri ahşap ambalaj malzeme imalatı
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia