Firma ATLANTİK AKÜ VE ENERJİ SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 1-2-3 - NO : 6
Adres Kodu 1700263419
Giriş Katı 2
Telefon 0212 320 28 72
Fax +90 (212) 320 28 73
Web http://www.atlantikaku.com.tr/
Anahtar Kelimeler

Atlantik Akü 2010 yılında endüstriyel akü sektöründe faaliyetlerine başlamış olup kaliteli hizmet anlayışıve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kısa sürede sektörde iyi bir yere sahip olmuş ve kendi sektöründe lider firma olmayı hedeflemiştir.

Atlantik Akü endüstriyel akü sektöründe dünyaca ünlü FirstPower markasının Distribütörlüğünü üstlenerek sektöre hızlı bir giriş yapmış olup başta agm, jel ve deepcycle  olmak üzere birçok kritik noktada bu markanın kullanımını sağlamış ve yoğun bir şekilde kurumsal müşterilerinin beğenisine sunmuştur.Sektör ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu kendi adına tescilli Wattery markasının 12V 1.3Ah ile 12V 250Ah arasındaki ürünleri sayesinde de ürün yelpazesini genişletmiştir. Her iki markasında  sahip olduğu CE,ISO 9001,UL gibi uluslar arası kalite belgeleri ile müşterilerine ürün güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Sektörün ihtiyaçlarını iyi gözlemleyerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalar yapan tecrübeli kadrosu ve geniş ürün yelpazesi eşliğinde yatırımlarını sürdürerek büyüme hızını arttırmayı hedeflemektedir.

Firma Sahibi BİRHAN ÇALIŞKAN
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli İTHALATÇI
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi
Vergi No

KARA TAŞITLARI, YEDEK PARÇALARI VE EKİPMANLARI

Akümülatör imalatı (kurşun asitli, nikel kadmiyum, nikel metal hidrit, lityum-iyon, lityum polimer, nikel demir ve diğer elektrik akümülatörleri)
Engelli araçlarının imalatı (motorlu, motorsuz, akülü, şarjlı, vb.)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia