Firma SANTRAL ELEKTRİK A.Ş
Kat A BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 1-2-3 - NO : 6
Adres Kodu 2224045399
Giriş Katı 2
Telefon 90-212-2104477
Fax 90-212-2501915
Web http://www.santral.com
Anahtar Kelimeler

Santral Elektrik A.Ş. , endüstriyel elektrik cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir dağıtım şirketidir. Ürün yelpazesi, 200 den fazla marka ve yaklaşık 100,000 adet aktif stok kaleminden oluşmaktadır.


Şirketimiz dünyanın en büyük endüstriyel cihaz üreticisi SIEMENS başta olmak üzere PRYSMIAN , PHILIPS , SITECO , SCHRACK , KLEMSAN , KONDAŞ , ENTES , ŞAFAKSAN , METOP, KLAS ve SİMPA markalarının ve birçok diğer üreticinin Türkiye dağıtıcısıdır.


Şirketimiz yurdun çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren Sanayi Kuruluşları ve Ticari Firmalara, geniş tabanlı satış ağı ve deneyimli personel kadrosuyla, ürünlerini, hızlı, akışkan ve etkin bir şekilde ulaştırmaktadır.


Santral Elektrik A.Ş.'nin merkezi İstanbul'dadır.


Yurt geneline satış, yönetim, pazarlama ve finansman işlemleri şu an için Karaköy'de bulunan merkez binasında, gelecekte ise Perpa Ticaret Merkezindeki yeni açılan ofis ve lojistik binasında yer alacaktır.


Şirketin lojistik faaliyetleri, Büyükçekmece'de bulunan 2000 m² ana deposundan, Perpa Ticaret Merkezinde bulunan 1300 m² ofis ve deposundan ve Karaköy'deki merkez binasından sürdürülmektedir.


Şirketimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, felsefemizi ve organizasyonumuzu tanımak için sol taraftaki bölümleri kullanabilirsiniz...


 

Firma Sahibi RUPEN KAYACAN
Firma Yapısı ANONİM ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli SATIŞ NOKTASI
Ticari Sicil No F
Vergi Dairesi 0
Vergi No 690342046

ELEKTRİK EKİPMANLARI

Diğer elektronik ve elektrik telleri ve kablolarının imalatı (koaksiyel kablo ve diğer koaksiyel elektrik iletkenleri, yalıtılmış bobin telleri, izolasyonlu toprak su altı iletkenler, asetatlı ve silikonlu bakır iletkenler, vb.) (fiberoptik kablo hariç)
Bina ve bina dışı yapıların (ulaşım için aydınlatma ve sinyalizasyon sistemleri hariç) elektrik tesisatı, kablolu televizyon ve bilgisayar ağı tesisatı ile konut tipi antenler (uydu antenleri dahil), elektrikli güneş enerjisi kolektörleri, elektrik sayaçları, yangın ve hırsızlık alarm sistemleri vb. kurulumu
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia