Firma PİZZA WORLD-Saniteks Tekstil ve Gıda san.Tic.Ltd.Şti.
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 13 - NO : 2275
Adres Kodu 1912656335
Giriş Katı 13
Telefon 90-212-2226769
Fax 90-212-2226798
Web http://pizzaworld.com.tr
Anahtar Kelimeler

Farklı dekarasyonu ve sıcak atmosferi ile Pizza World, klasik pizza restoranlarından çok farklı bir çizgiye sahiptir. 2000 yılında İstanbulun en büyük kapalı işmerkezi olan Perpa Ticaret Merkezinde hizmete giren restaurantımız, 150 kişi kapasiteli salonuyla, sabah 10 aksam 21 saattleri arasında hizmet vermektedir. Pizzalarında kullandığı farklı teknik, özel olarak üretilen pizza çeşitleri ve zengin menüleri ile kısa sürede Perpalılar tarafında benimsenmiştir. 


 


Pizza World te asla ödün verilmeyecek bir konu, ürünlerin kalitesidir. Tüm ürünler, en taze ve "birinci sınıf" malzemelerle, özenli bir şekilde hazırlanır. Restoranımızda gıda güvenliğini kontrol altına almak için salata yaprağından sosa kadar kullanılan tüm ürünler günlük kontrollerinden sonra servise sunulmaktadır. Böylece ürünün hammadde aşamasından başlayan ve restoranda sunumuna kadar geçen sürede yapılan kontroller ile hiçbir şey şansa bırakılmaz. 

Restoranımızda sunulan tüm ürünlerin kaynağı, nereden geldiği, tarihçesi, ne şartlar altında ve nasıl hazırlandığı bilinmekte ve etten sosa kadar kullanılan tüm ürünler, üretimin ilk aşamasından, sunumuna kadar her an adım adım izlenebilmektedir. Günboyu uzman personelimizin denetiminde olan son derece modern ve hijyenik mutfağımız herzaman değerli misafirlerimizin kontrolüne açıktır.

Firma Sahibi yüksel albayrak
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli SATIŞ NOKTASI
Ticari Sicil No 0
Vergi Dairesi 0
Vergi No 0

Diğer

Diğer
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia