Firma SUMMA İSTANBUL DİJİTAL BASKI VE KESİM MAK. SERVİS PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 1-2-3 - NO : 34
Adres Kodu 1786660538
Giriş Katı 2
Telefon 0212 222 73 92
Fax 0212 210 80 55
Web http://www.summaistanbul.com.tr
Anahtar Kelimeler

Summa Inc. 2000 yılı Ocak ayında AirMark Inc., WestComp Inc. ve CalComp Display Products Inc. firmalarının birleşmesi ile kuruldu.

Summa'nın zengin tarihi, 1973'te Belçika Gissel'de bir fabrikada başlamıştır. Fabrika, optik lenslerin imalatı ve diğer birçok yüksek teknoloji kayıt araçlarını birleştirmek amacı ile kurulmuştur. Summa'nın evrimi, 1987 yılında folyo kesim uygulamalarında kullanmak üzere modifiye edilen kalem plotter'lar ile başlamış, bu değişimler, Summa'yı bugün reklam, açıkhava ve havacılık pazarları için folyo kesimi ve makine üretiminde tanınmış global lider konumuna getirmiştir.

Firma Sahibi Mahmut Cüneydi OPAK
Firma Yapısı LİMİTED ŞİRKET
Kuruluş Yılı 01-01-1900
Ticari Şekli İTHALATÇI
Ticari Sicil No
Vergi Dairesi
Vergi No 7820640736

BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA

Reklam ajanslarının faaliyetleri (kullanılacak medyanın seçimi, reklamın tasarımı, sözlerin yazılması, reklam filmleri için senaryonun yazımı, satış noktalarında reklam ürünlerinin gösterimi ve sunumu vb.)
Çeşitli medya reklamları için alan ve zamanın bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak satışı (ilan tahtası, billboard, bina, araç vb. üzerinden reklam alanlarının ve zamanlarının satışı dahil)

TEKNİK HIRDAVAT

Kesici aletler ile el aletlerinin bakım ve onarımı (matbaa giyotini, şerit testere, el testeresi, çapa, orak vb. bileyleme ve çarkçılık dahil) (motorlu ve pnömatik olanlar hariç)

FOTOĞRAFÇILIK

Reklamcılık ile ilgili fotoğrafçılık faaliyetleri (reklam görselleri, broşür, gazete ilanı, katalog vb. için ticari ürünlerin, moda kıyafetlerinin, makinelerin, binaların, kişilerin, vb.nin fotoğraflarının çekilmesi)
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia