Firma SUNUTEK SUNUM TEKNOLOJİLERİ
Kat B BLOK - KIRMIZI HAT - KAT : 13 - NO : 2304
Adres Kodu 1902756665
Giriş Katı 13
Telefon 90-212-2104521
Fax 90-212-2104522
Web http://www.promacto.com
Anahtar Kelimeler

Firmamız günümüzde hızlı bir gelişim gösteren projeksiyon cihazlarını, sunum sistemlerini , ev sinema sistemlerini, projeksiyon perdelerini , projeksiyon ekran filmlerini yakından takip ederek gelişen teknolojiyi en uygun fiyatlarla siz sayın müşterilerimize sunmak amacıyla kurulmuştur. Firmamız satış politikası sat ve dost ol prensibi üstüne kurulmuştur. Müşteri memmuniyeti tek ve en önemli düsturumuzdur. Bu nedenle firmamız gelişen bu sektörde kalite ve garantiye önem vererek ön plana çıkmaktadır. Türkiyede 2 yıl garantili olarak satılan TEK ürün olma özelliğine sahiptir.Ürünlerimizin tamamı PROMACTO markası altında satılmaktadır. Amacımız çok kısa bir süre içerisinde PROMACTO markasını en güvenilir markalar seviyesine taşıyabilmektir. Firmamız siz sayın müşterilerimizin projeksiyon cihazları ve aksesuarları konusunda ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Ürünlerimizi kullanarak bize duyduğunuz güven ve itimattan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Firma Sahibi Gazi Mustafa Macit
Firma Yapısı ŞAHIS ŞİRKETİ
Kuruluş Yılı 01-01-2010
Ticari Şekli İTHALATÇI
Ticari Sicil No 756032
Vergi Dairesi 0
Vergi No 18686278736

KÜLTÜR VE SPOR

Mesleki birlikler, dernekler ve odaların faaliyetleri (mimar, mühendis, tabip, muhasebeci, yazar vb. dernek ve odaları) (barolar hariç)
Üyelik gerektiren ideoloji ve düşünce kuruluşlarının ve derneklerinin faaliyetleri
Havacılığın geliştirilmesine yönelik üyelik gerektiren kuruluş ve derneklerin faaliyetleri
Üye olunan derneklerin üst kuruluşları ve üst birlikleri (iş, işveren ve mesleki birlik ve derneklerin üst kuruluşları hariç)
Üyelik gerektiren yardım kuruluşlarının ve derneklerinin faaliyetleri (doğal afetlerde zarar görenler, evsizler, fakirler için organizasyonlar, vb.) (arama ve kurtarma hariç)
Üyelik gerektiren eğitim ve araştırma birlik ve derneklerinin faaliyetleri
Üyelik gerektiren konut ve kalkınma birlik ve derneklerinin faaliyetleri
Mesaj Gönder


Hizmet Alanları

Sektörler

Piyasa Özeti

Emtia