Ana Sayfa | Perpa Tanıtım | İletişim Bilgileri | Yardım Üye Giriş    
 


 
 
PANEL YENİ SOSYAL SİGORTALAR VE GENEL SAĞLIK SİGORTASI YASA TASARISININ SOSYAL GÜVENLİK SİSTEMİ ÜZERİNDEKİ SONUÇLARI
25.02.2008

KOBİ'ler krediye doyacak!
09.03.2007

Herşey Daha Güzel PERPA için... Yönetim olarak Değerli PERPA'lıların; Asansörlerin kullanımı, yük taşınmaması, tuvaletlerin temiz ve itinalı kullanılması konularında duyarlı davranacaklarına inandı
21.11.2006

TERCÜMAN GAZETESİ YAZARI MUZAFFER ILICAK`IN YAZI DİZİSİ PERPA
31/08/2006

İş İlanları ve CV Bankası
18/05/2006

Perpa Tanıtım
Perpa Yönetim
İdari Kadro
Perpa Teknik Servis
Perpa Üst Kurul
Perpa Firmaları
Yönetimden Haberler
Basın Duyuruları
Önemli Kurumlar
E-Ticaret
İnsan Kaynakları
Forum
İletişim Bilgileri
Perpa ile İletişim
Perpa Kat Planları
Yardım
 Pazar Yeri
Tüm Firmalar
Ürünler/Hizmetler
Ticari Bağlantılar
İkinci El Pazarı
Acilen Satılık
Sanal Mağaza
Linkler
Yurtiçi Ticari
Yurtdışı Ticari
Mevzuat Bilgileri
 Son Eklenen Firmalar
Perpa Kitap
SÜER KAUÇUK SA...
diakonsept med...
kariyer end. t...
ECİROĞLU ELEKT...
ultrasonik tek...
ANT Gümrük Müş...
TM2Project
Buse Aydınlatm...
Clean Lazer Es...
 Son Eklenen Ürünler
transducer, piezo,...
transducer, piezo,...
transducer, piezo,...
yosun önleyici
transducer, piezo,...
ilk yardım setleri...
insülin taşıma çan...
ayak bakım kremi s...
insülin taşıma çan...
60 ad. tek kullanı...
 

Perpa Tanıtım
PERPA TİCARET MERKEZİ HER DÖNEMDE İLGİ ODAĞI OLDU
[PERPA TİCARET MERKEZİ] [PERPA TANITIM] [PERPA 20 YILDIR MEDYANIN İLGİ ALANINDA YER ALAN BİR MODERNLEŞME ÖYKÜSÜ] [PERPA YÖNETİM] [İDARİ KADRO] [VAKIF, DERNEK, ODALAR VE BANKALAR]


 ÇAGDAŞ TİCARET, MODERN TELEKOMİNIKASYON ve BANKACILIK
PERPA ekonomimize katki bakimindan önemli bir rol oynamaktadir. İstanbul'da ödenen verginin %18'lik kismi PERPA'dan sağlanmaktadir. PERPA 50 ilin ticaretinin toplamindan daha büyük kapasiteye sahiptir. Bugün metrekare olarak %90 lara tirmanan kullanim PERPA'yi ekonomik değer olarak büyütmektedir.
CAZIBE MERKEZİ
Düne kadar sorunlariyla gündeme gelen PERPA bugün çözümleri ve yarattigi degerler ve cazibe merkezi olmasiyla gündemdedir. Atil kapasite olarak boş olmasindan şikâyet edilen PERPA bugün çözüm merkezi durumundadir.
HABERLEŞME
PERPA iş merkezleri arasinda binasinda PTT santrali olan tek ii merkezidir. Bütün modern haberleşme sistemleri ADSL, kablo TV kablonet PERPA'lilar tarafindan ticaretlerini kolaylaştirici şekilde kullanilmaktadir.
TEMİZLİK
Temizlik hizmetleri özelleştirilmiş ve taseron firmalardan hizmet alinarak 30 kişilik ekiple gerçekleştirilmektedir. Modern aletler ve kurallarla PERPA'lilarin temiz, güvenli ortamlarda bulunmalari sağlanmaktadir. Teknik hizmetler bünyemizde kurulan işinin ehli bir ekip tarafindan sürdürülmektedir.

GÜVENLİK
PERPA Kadrosu Valilik tarafindan onayli, polis okulunda teorik ve pratik eğitim görmüş modern ekipmanli, 120 kişilik özel güvenlik ekibi tarafindan 24 saat koruma altindadir.

BANKALAR
PERPA is merkezleri arasinda binasinda PTT santrali olan tek il merkezidir. Bütün modern haberlesme sistemleri ADSL,
kablo TV kablonet PERPA'lilar tarafindan ticaretlerini kolaylaştirici şekilde kullanilmaktadir.

OTOPARK
PERPA'nin 2000 adetlik açik, 1500 adetlik kapali olmak üzere 3500 araçlik otopark kapasitesi mevcuttur. Bugün otoparklarimiz tam kapasite ile kullanilmasina rağmen talebi karşilamamaya başlamiştir. Bu PERPA'nin kullaniminin ve öneminin göstergesidir. Yeni dönemde gelişen PERPA'yi karşilayabilecek otopark çözümleri bugünden projelendirilmiş ve kaynak arayisina başlanmiştir.

GEREKLİ KURUMLARALAR
PERPA'da Istanbul Ticaret Odasi Ticaret Sicili hizmet binasinin açilisi sağlanmiş, PERPA içinden ve disindan firmalara hizmet vermeye başlanmiştir 320 bin ticaret odasi üyesinin %70 islemleri PERPA Ticaret sicil birimi tarafindan yapilmaktadir.

Bunun yani sira sanayi ticaret bakanliği İstanbul il müdürlüğüne bağli PERPA hizmet birimi de ticaret ortamina sunulmuştur. Kurye şirketleri, muhasebe bürolari, borsa araci kurumlari, turizm acenteleri, kuaförler, spor merkezi vb modern yaşam için akla gelebilecek bütün kurumlari da bulunmaktadir.PERPA TİCARET MERKEZİ HER DÖNEMDE İLGİ ODAĞI OLDU
PERPA Ticaret Merkezi proje aşamasindan, insaatina ve açilisina kadar büyük bir proje olarak hak ettiği ilgiyi görmüş ve kamuoyunda hep ilgi odaği oturmuitur. Dönemin basbakani Merhum Turgut Özal tarafindan temeli atilan PERPA'nin açilisi yine Özal tarafindan yapilmiştir.
CUMHURBAŞKANLARI, BAŞBAKANLAR, MECLİS BAŞKANLARI PERPA PROJESİNİ HEP DESTEKLEDİLER
Başbakanliği sirasinda PERPA'yi ziyaret eden Süleyman Demirel "Çok güzel bir eser meydana getirmişsiniz. PERPA sonsuza kadar Türkiye'nin ilklerinden biri olarak kalacaktir" diyerek PERPA'nin önemine işaret etmiştir. Yine bir ziyareti sirasinda eski meclis başkanimiz Hüsamettin Cindoruk "Kapaliçarsi dedelerimizin, PERPA gençlerimizin eseri" demiştir.

 

BELEDİYE BAŞKANLARININ ÜST DÜZEYDE İLGİSİ VE DESTEKLERİ

PERPA her dönemde o dönemin yerel yönetimiyle iyi bir diyalog içinde olmayi hedeflemiştir. Bunun sonucu olarak her dönemde belediye baskanlarimiz ve yöneticiler PERPA'nin sorunlarina vakif olmuslar çözüm yollari konusunda bilgilendirilmişlerdir.

ÇOK ORTAKLI BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

3 Subat 1986 da temeli atilip Kasim 1988 de inşaati bitirilen PERPA bu anlamda da önemli bir basariya imza atmiştir. Bu sonuç BİR KOOPERATIF ÇATISI ALTINDA daha önce yaşanmamiş bir örnektir. Bu basarinin altinda her dönemde dogru iletisim ve işbirligi yatmaktadir. Yönetimin gösterdiği fedakâr çalişmanin yani sira devlet ve kurumlari ile uyumlu ve işbirligi içinde çalişmanin önemi büyüktür.

 

ÖNCÜ PROJE

Perşembe pazarinin boşaltilarak o bölgeye ait sorunlarin çözüm bulmasiyla o bölgede bulunan esnaf ve tüccarlar hem modern bir iş merkezine kavuştu hem de çevre açisindan önemli bir rahatlama yaratti. Bu projenin başka örneklerde görünmeyen bir şekilde hizli ve kaliteli bir biçimde çözülmesi sorunun değil çözümün merkezi olmasi topluma örnek olmuş ve başka projelere öncülük yapmiştir.

 
   


Ana Sayfa | Perpa Tanıtım | Perpa Firmaları | Tüm Firmalar | Ürünler/Hizmetler | Ticari Bağlantılar | İkinci El Pazarı | Acilen Satılık
Sanal Mağaza | Yardım | Yönetimden Haberler | Basın Duyuruları | Sosyal Etkinlikler | İnsan Kaynakları | Forum | Linkler
 Perpa Ticaret Merkezi , 34384 Okmeydanı - İstanbul  | İletişim Bilgileri Sayfa Başı
 Bu site IE 5.0 ve üzeri sürümlere uygun tasarlanmıştır. KIDS & PBIM